بازار لپ تاپ

لپ‌تاپ ارزان می شود؟

کاهش لحظه‌ای ونوسانات قیمت ارز، لپ‌تاپ و سایر کالاهای مربوط به حوزه آی‌تی را ارزان نمی‌کند. اگر ادامه کاهش قیمت دلار  را شاهد باشیم، قیمت لپ تاپ ارزان خواهد شد.

محمدرضا فرجی تهرانی با تایید اینکه کالا در بازار موجود نیست، معتقد است که چنانچه دولت اجازه افزایش سقف ثبت سفارش کالا را ندهد قیمت لپ‌تاپ و سایر کالاهای مربوط به حوزه آی تی گران می شود.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران همچنین درباره تاثیر کاهش قیمت دلار بر روند بازار لپ‌تاپ اشاره کرد و گفت: کاهش لحظه‌ای قیمت دلار قیمت لپ‌تاپ و سایر کالاهای مربوط به حوزه آی‌تی را ارزان نمی‌کند. اگر تداوم کاهش قیمت دلار ادامه‌دار باشد، قیمت لپ تاپ ارزان خواهد شد.

وی در جواب به این سوال که آیا کمبود لپ‎‌تاپ در بازار جدی است؟ بیان داشت: مدتی پیش معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد که عدم ترخیص کالاهای اساسی از گمرکات به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد؛ این در حالیست که کالاهای تجار در حوزه آی تی هنوز در گمرکات خاک می‌خورد و ترخیص نشده است.

در بازار با کمبود اجناس رو به رو هستیم. چنانچه کالاهای ثبت سفارش شده از گمرک وارد بازار نشود؛ قیمت لپ‌تاپ و سایر کالاها افزایش نجومی خواهد یافت.

آخرین قیمت لپ تاپ ها را در صفحه اختصاصی قیمت لپ تاپ بخوانید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *